TUS ve DUS Sonbahar Dönemi Ek Yerleştirme Tercihleri Başladı

 

2014 Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) Sonbahar Dönemi Ek Yerleştirme Tercihleri. 2014 Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (DUS) Sonbahar Dönemi Ek Yerleştirme Tercihleri. TUS ek yerleştirme tercihleri başladı. DUS ek yerleştirme tercihleri başladı. TUS sonbahar dönemi ek tercihleri nasıl yapılır.DUS sonbahar dönemi ek tercihleri nasıl yapılır.

 

ÖSYM, 25 Kasım 2014 tarihli "2014 Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (DUS) Sonbahar Dönemi: Ek Yerleştirme Tercihlerinin Alınması" ve "2014 Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) Sonbahar Dönemi: Ek Yerleştirme Tercihlerinin Alınması" duyurularında aşağıdaki hususlara  dikkat çekilmiştir:

 

TUS Ek Tercih İşlemleri

2014-TUS Sonbahar Dönemi ile ilgili ek yerleştirme tercih işlemleri,27 Kasım – 1 Aralık 2014 tarihleri arasında ÖSYM'nin http://www.osym.gov.tr internet adresinden aday tarafından, bireysel olarak internet aracılığıyla yapılacaktır. Ek yerleştirme, 2014-TUS Sonbahar Dönemi Başvuru Kılavuzu ile 2014-TUS Sonbahar Dönemi Tercih İşlemleri Genel Bilgileri'nde yer alan ilke ve kurallara göre yapılacaktır. Ek yerleştirme ücreti 10.00 TL'dir. Ücret, ÖSYM'nin internet sayfasında yer alan "ÖDEMELER" alanından kredi kartı/banka kartı ile yatırılacaktır. Banka/ATM'den ödeme yapılmamalıdır. Adayların, bu ücreti tercih işlemlerinden önce yatırmış olması gerekmektedir. 

2014 TUS Sonbahar Dönemi Ek Yerleştirme - TERCİH YAP... 

2014 TUS Sonbahar Dönem Açıklamalar ve Özel Koşullar...

2014 TUS Sonbahar Dönemi Ek Yerleştirmede Programlar ve Kontenjanlar (Tablo2)...

2014 TUS Sonbahar Dönemi Ek Yerleştirmede Programlar ve Kontenjanlar (Tablo3)...

2014 TUS Sonbahar Dönemi Ek Yerleştirmede Programlar ve Kontenjanlar (Tablo4)...

 

DUS Ek Tercih İşlemleri

2014-DUS Sonbahar Dönemi ile ilgili ek yerleştirme tercih işlemleri,27 Kasım – 1 Aralık 2014 tarihleri arasında ÖSYM'nin http://www.osym.gov.tr internet adresinden aday tarafından, bireysel olarak internet aracılığıyla yapılacaktır. Ek yerleştirme, 2014-DUS Sonbahar Dönemi Başvuru Kılavuzu ile 2014-DUS Sonbahar Dönemi Tercih İşlemleri Genel Bilgileri'nde yer alan ilke ve kurallara göre yapılacaktır. Ek yerleştirme ücreti 10.00 TL'dir. Ücret, ÖSYM'nin internet sayfasında yer alan "ÖDEMELER" alanından kredi kartı/banka kartı ile yatırılacaktır. Banka/ATM'den ödeme yapılmamalıdır. Adayların, bu ücreti tercih işlemlerinden önce yatırmış olması gerekmektedir. 

2014 DUS Sonbahar Dönemi Ek Yerleştirme - TERCİH YAP... 

2014 DUS Sonbahar Dönem Açıklamalar ve Özel Koşullar...

2014 DUS Sonbahar Dönemi Ek Yerleştirmede Programlar ve Kontenjanlar (Tablo2)...

2014 DUS Sonbahar Dönemi Ek Yerleştirmede Programlar ve Kontenjanlar (Tablo3)...

2014 DUS Sonbahar Dönemi Ek Yerleştirmede Programlar ve Kontenjanlar (Tablo4)...

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk