MAVERA EĞİTİM VE SAĞLIK VAKFI
ÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI KIZ ÖĞRENCİ KONUKEVİ

 

mavera vakfı

mavera vakfı

2014 – 2015 eğitim sezonunda üniversiteye devam eden kız öğrencilere hizmet verecek olan yurdu Marmara İlahiyat Fakültesi, Şehir Üniversitesi, Üsküdar Üniversitesi ve 29 Mayıs Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde bulunuyor. 120 kapasiteli yurtta, öğrencilere 3 ve 4 kişilik odalarda hizmet verilecek.

Üsküdar Bağlarbaşı semtinde bulunan konukevimiz Marmara Üniversitesi İlahiyat FakültesiŞehir Üniversitesi,Üsküdar Üniversitesi ve 29 Mayıs Üniversitesi’ne 15 dakika yürüme mesafesindedir. Ayrıca konukevimiz Marmaraya toplu taşıma ile 5 dakika mesafededir.

120 öğrenci kapasiteli konukevinde, idari ve teknik personelin tümü bayanlardan oluşmaktadır.

 

Konuk evinde verilen hizmetler:

- 3 ve 4 kişilik odalarda konaklama
- Sabah kahvaltı ve Akşam yemeği
-Bazalı yatak sistemi
- Kişiye özel ahşap giysi dolapları
- Fitness salonu
- 24 saat kablosuz internet erişimi
- Her katta çalışma odaları
- Kütüphane
- Mescit
- Bavul odası
- Çamaşırhane
- 24 saat sıcak su
- Kantin
- Teras
- Her katta ütü odası
- Oda temizlik hizmeti
- Jenaratör
- Hidrofor/Sudeposu

 

Kayıt Olmak İçin Tıklayınız...

 

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk