TÜRK-ARAP YÜKSEKÖĞRETİM KONGRESİ

 

Türk-Arap Yükseköğretim Kongresi, Türk-Arap Kongresi, YÖK Türk-Arap Kongresi yapılacak, Yükseköğretim kongresi Türkye-Arabistan...YÖK (Yükseköğretim Kurulu) internet sitesinde yapılan duyuruya göre 26 Nisan 2014 - 28 Nisan 2014 tarihleri arasında Türk-Arap Yükseköğretim kongresi yapılacaktır.

Arap Üniversiteleri Birliği, İstanbul Üniversitesi ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi ortaklaşa organizasyonu ile gerçekleştirilecek olan Türk-Arap Yükseköğretim Kongresi (The First Turkish-Arab Congress on Higher Education), tarih boyunca farklı şekillerde bir arada yaşamış, etkileşimde bulunmuş olan Türk ve Arap milletlerinin, kültürel bazda ilişkilerinin geliştirilmesi açısından büyük önem taşımaktadır.

1.Türk-Arap Kongresi boyunca, kongreye katılan üniversiteler kendilerini tanıtacak standlar kurabilecek, çeşitli düzeylerde antlaşmalar ve protokoller imzalayabileceklerdir.

26-28 Nisan 2014 tarihleri arasında 3 gün boyunca sürecek olan Türk-Arap Kongresine ait detaylı bilgileri http://www.tache2014.com adresinden de elde edebilirsiniz.

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk