Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Eğitim Semineri. SPK Eğitim Semineri Kılavuzu. Üniversite Öğrencilerine yönelik SPK Semineri Bilgileri...

Üniversite Öğrencilerine yönelik Sermaye Piyasası Kurulu tarafından (SPK); 16-20 Haziran 2014 ve 23-27 Haziran 2014 tarihlerinde ders anlatımlı ve örnek olay incelemeli eğitim semineri verilecektir.

Başvurular sadece internet üzerinden aşağıdaki linkten yapılabilecektir:
http://www.spk.gov.tr/

Başvurular; 21.04.2014 Pazartesi günü saat 10.00'da başlayacak ve 02.05.2014 Cuma günü saat 18.00'e kadar devam edecektir. İnternetten başvuruda bulunanlar arasından kura ile tespit edilecek adayların elektronik posta adreslerine 06.05.2014 Salı günü bildirimde bulunulacaktır.

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK SPK EĞİTİM SEMİNERİ BAŞVURU KILAVUZUNU AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ:
SPK SEMİNERİ KILAVUZU

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk