Sağlık Ön Lisans Mezunları İçin

Lisans Tamamlama Programlarına Başvurular Başlıyor

 

Sağlık Ön Lisans Mezunları İçin Lisans Tamamlama Programları. Lisans Tamamlama Programlarına Başvuruları Başlıyor. Ön Lisans Sağlık mezunları için lisans tamamlama hakkı. Lisans tamamlama programlarına başvurular ne zaman başlıyor. Lisans tamamlama başvuruları nereden yapılacak? Lisans tamamlama başvuruları nasıl yapılacak?

 

Yükseöğretim Kurulundan (YÖK) yapılan "Sağlık Önlisans Alanlarından Mezun Olanların Lisans Tamamlama Tercih İşlemleri (20.08.2015)" başlıklı duyurusunda, 2015-2016 eğitim öğretim yılı için açılacak lisans tamamlama programlarına başvurmuş adayların tercih işlemleri 25-30 Ağustos 2015 tarihleri arasında e-Devlet şifresiyle https://yoksis.yok.gov.tr/BTS internet adresinden alınacağı yazılı olarak belirtilmiştir.

Yükseköğretim Başvuru Tercih Sistemine giriş işlemleri e-Devlet üzerinden TC Kimlik Numarası ve e-Devlet şifresi ile kimlik doğrulaması yapılarak gerçekleştirileceği adaylara duyurulmuştur.

 

Sağlık Ön Lisans Mezunlarının Lisans Tamamlama Programlarına Tercih İşlemleri için Lütfen Tıklayınız...

 

 

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk