POMEM Öğrenci Alımı İçin Mülakat Yeri ve Tarihleri Belli Oldu

 

Polis Meslek Eğitim Merkezlerine (POMEM) Öğrenci Alımı İçin Mülakat Yer ve Tarihleri açıklandı. POMEM Öğrenci Alımı İçin Mülakat Yeri ve Tarihlerini öğrenin. POMEM Mülakata nerede katılıcağım? POMEM Mülakata hangi tarihte katılıcağım? POMEM Mülakatyerlerini ve tarihlerini sorgula.

 

Emniyet genel Müdürlüğü Eğitim Dairesi Başkanlığından yayınlanan Duyuru aşağıdaki gibi http://www.egitim.pol.tr/ web sitesinde yer almıştır:

 14. dönem Polis Meslek Eğitim Merkezlerine (POMEM) öğrenci alımı için belirlenen bölge merkezlerinde yapılacak değerlendirme ve seçme işlemlerine alınacak adayların mülakat yeri ve tarihi duyurulmuştur.

Adaylar; Değerlendirme ve seçme işlemine gelirken yanlarında hiçbir dijital ve elektronik cihaz bulundurmayacaklardır. Adaylar bölge merkezine gelirken nüfus cüzdanını (T.C. Kimlik Numarası mevcut olan) ve müracaat esnasında kendisine verilen sınav giriş belgesini yanlarında getireceklerdir. Ayrıca, bölge merkezlerinde yapılacak fiziki yeterlik sınavı için eşofman ve spor ayakkabısı getireceklerdir.

İRTİBAT:
1-Başvuru yapılan İl Emniyet Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürlükleri,
2-Eğitim Daire Başkanlığı iletişim numarası (312) 462 43 34-35

 

POMEM Öğrenci Alımı İçin Mülakat Yeri ve Tarihlerini Burada Öğren...

 

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk