MEB - 2014 Kasım Engelli Öğretmen İlk Atama Sonuçları Açıklandı

 

Milli eğitim bakanlığı 2014 kasım engelli öğretmenlerin ilk atama sonuçlarını açıkladı. 2014 kasım ayı MEB engelli öğretmen tayin sonuçları.

 

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından, 2014 Kasım ayı engelli öğretmenlerin atama sonuçları, İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü web sitesinin "Atama Sonuç Ekranı" bağlantısından açıklamış bulunmaktadır.

İlgili sayfada ilan edilen atama / görevlendirme sonucu, kadrolu öğretmenler için kararname / sözleşmeli öğretmenler için görevlendirme onayı düzenlendikten sonra resmi nitelik kazanacaktır.

EKPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı) sınavı sonucunda en küçük puanın 70,93254 olduğu ve 400.000 engelli öğretmenin atandığı 2014 Kasım engelli öğretmen ilk atama sonuçlarını aşağıdaki bağlantıdan da öğrenebilirsiniz:

MEB 2014 Kasım Engelli Öğretmen İlk Atama Sonucunu Öğren!

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk