Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Yurt Yedek Liste Yerleştirme Sonuçları 2014

 

Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Yurt Yedek Liste Yerletirme Sonuçları. 2014 KYK Yurt Başvuruları yedek liste sonuçları, Kredi ve Yurtlar Kurumu yedek yerleştirme sonuçlarını öğren. Yedek listeden yurt başvurusunda bulunan tüm öğrencilerin sonuçları açıklandı.

 

2014-2015 Öğretim Yılı Özel Yetenek,Yüksek Lisans,Doktora,Yatay-Dikey Geçiş ,Artık Yıl,Ösym ve Ara Sınıf Yurt Müracaatı Sonucunda Yedek Listeden Yurtlara Kayıt Hakkı Kazananlar belli oldu.

2014–2015 öğretim yılında ÖSYM ve ara sınıf, özel yetenek, yüksek lisans, doktora, yatay-dikey geçiş ve artık yıl yeni yedek listesinde bulunan öğrencilerin yurtlara kayıt tarihleri 29 eylül – 10 ekim 2014 tarihleri arası mesai saatlerinde yapılacaktır.

YÜKSEK ÖĞRENİM KREDİ VE YURTLAR KURUMU YURT YEDEK YERLEŞTİRME SONUCUNU ÖĞREN...

KYK (KREDİ VE YURTLAR KURUMU) KAYITTA İSTENEN BELGELER:

  • Önceliği olanlar için öncelik belgesi
  • Son 6 ay içinde çekilmiş 4 adet vesikalık fotoğraf
  • Ebeveyni %40 ve üzeri engelli olanların tam teşekküllü hastaneden alacakları rapor
  • Kayıt, kimlik, yurt ücreti ve depozito ücreti makbuz/dekontu(Yurttan temin edilecektir.)
  • 18 yaşından küçükler için Aile İzin Onay Belgesi
  • Aynı öğrenim döneminde yüksek öğrenime başlayan kardeşe ait öğrenci belgesi(Kayıt tarihinden itibaren 1 ay içinde ibraz edilecektir.)

 

Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) ile ilgili diğer bağlantılar:

KYK Sözleşmeli Yurt Personeli Alımı İlanı...

2014-2015 ÖĞRETİM DÖNEMİNDE YURTLARIMIZDA UYGULANACAK ANA YEMEK TAVAN FİYAT LİSTESİ

 

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk