KPSS-2015/3 Sağlık Bakanlığı Personeli Alımı İçin Yerleştirme Sonuçları Belli Oldu

 

Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme sonuçları açıklandı, KPSS 2015/3 Sağlık personeli alımı için tercih sonuçları. 2015/3 KPSS tercihlerin alınması sonucu yerleştirme sonuçları. 2015/3 KPSS Tercih sonuçları yayınlandı. KPSS-2015/3 Sağlık Bakanlığı Personeli Alımı İçin Yerleştirme Sonuçları. KPSS 2015/3 tercih sonucunu sorgula. KPSS 2015/3 tercih sonucunu öğren. KPSS-2015/3 Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler KPSS-2015/3 Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin En Büyük ve En Küçük Puanlar (LİSANS), KPSS-2015/3 Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin En Büyük ve En Küçük Puanlar (ÖNLİSANS), KPSS-2015/3 Yerleştirme Sonuçlarına İlişkin En Büyük ve En Küçük Puanlar (ORTAÖĞRETİM)...

 

ÖSYM'nin 16 Ekim 2015 tarihli, "Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme İşlemleri (KPSS-2015/3): Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması" duyurusu aşağıdaki şekilde yer almıştır.

Sağlık Bakanlığı ve bağlı kuruluşlarının 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesine göre istihdam edeceği, Sağlık Bakanlığı KPSS-2015/3 Tercih Kılavuzunda yer alan sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Yerleştirme sonuçları  16 Ekim 2015 günü saat 12:00’den itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır. Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

 

KPSS 2015/3 Sağlık Bakanlığı Personeli için Yerleştirme Sonucunu Öğrenmek İçin Tıklayınız...

 

 

 

 

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk