Kayıtlar, Alan/Dal Geçişleri, Nakil, Devamsızlık, Geç Gelme, İlişik Kesme ile ilgili esaslar 07/09/2013 tarihli resmi gazetede yayınlanan Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliğinin 3.KISIM Öğrenci İşleri başlığı altında yayınlanmıştır. Aşağıdaki bölümler altında açıklanmıştır:
  • BİRİNCİ BÖLÜM : Ortaöğretime Geçiş ve Kayıtlar, Alan/Dala Geçiş ve Görevlere İlişkin Hükümler
  • İKİNCİ BÖLÜM : Geç Gelme, Devamsızlık ve İlişik Kesme
  • ÜÇÜNCÜ BÖLÜM : Nakil ve Geçişler

Öğrenci İşleri (Kayıtlar, Alan/Dal Geçişleri, Nakil, Devamsızlık, Geç Gelme, İlişik Kesme) kısmının tamamını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz:
İNDİR...
Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk