2014 EYLÜL ÖĞRETMEN ATAMA SONUÇLARI AÇIKLANDI

 

2014 Eylül Öğretmen Atama Sonuçları Belli Oldu. Eylül 2014 İller arası öğretmen yer değiştirme sonuçları belirlendi. İsteğe bağlı öğretmen atama sonucunu öğren. İller arası öğretmen tayinleri açıklandı. 2014 Eylül dönemi MEB Öğretmenlerin Ataması sonucunu sorgula.

 

MEB(Milli Eğitim Bakanlığı) İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünün web sitesinde yer alan duyuruda, öğretmenlerin 2014 yılı Eylül ayı iller arası isteğe bağlı yer değiştirme işlemleri sonuçlarının açıklandığı duyruldu. 2.kez yapılan isteğe bağlı öğretmenlerin yer değiştirme(atama, tayin) başvuruları sonucu belirlend. Aşağıdaki linkten 2014 Eylül Öğretmen atama sonucunuzu T.C. Numaranızı Girerek öğrenebilirsiniz:

2014 Yılı Eylül Ayı İsteğe Bağlı İller Arası Öğretmen Atama Sonucunu Göster...

Aşağıdaki bağlantımızdan da 2014 Yılı Eylül Ayı İsteğe Bağlı İller Arası Öğretmen Atama Sonuclarına göre kurum bazında oluşan Minimum Taban Puanlarını PDF olarak indirebilirsiniz:

2014 Yılı Eylül Ayı Öğretmen Atama Sonuclarına Oluşan Minimum Taban Puanlar, Hizmet Süreleri (PDF Formatı)

Aşağıdaki bağlantımızdan da 2014 Yılı Eylül Ayı İsteğe Bağlı İller Arası Öğretmen Atama Sonuclarına göre kurum bazında oluşan Taban Puanlar, Hizmet Süreleri ve Atama Sayılarını Excel Dosyasından Ayrıntılı Olarak; İl, İlçe ve Kuruma Göre Süzerek Bakabilirler:

2014 Yılı Eylül Ayı Öğretmen Atama Sonuclarına Oluşan Minimum Taban Puanlar, Hizmet Süreleri (Excel Formatı)

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk