Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2013-2014 Bahar Dönemi Sınava Giriş Yerleri. AÖF Sınav yerleri neresidir? Açıköğretim Fakültesi Sınava Giriş Yerlerini Öğrenin. 2013-2014 AÖF sınav giriş yerini nasıl öğrenirim. 2014 AÖF Bahar dönemi sınav yerinizi öğrenin.


19-20 Nisan tarihlerinde yapılacak olan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2013-2014 Bahar Dönemi Sınavına girecek öğrencilerin yerleri belirlendi. Öğrenciler sınav yerlerini http://www.anadolu.edu.tr/tr/acikogretim-sistemi adresinden "Açıköğretim Türkiye Otomasyonu" bağlantısından TC kimlik numaraları ve şifreleri ile öğrenebilirler.

2013-2014 Bahar Dönemi AÖF sınavı için öğrencilere "Sınava Giriş Belgesi" posta yolu ile gönderilmeyecektir. Öğrenciler AÖF sınavına giriş belgelerini sınavda 1 hafta önceden http://www.anadolu.edu.tr/tr/acikogretim-sistemi adresinden "Açıköğretim Türkiye Otomasyonu" bağlantısından edinebilirler.

Öğrenciler; AÖF ara sınav ve dönem sonu sınavlarına hangi il, bina, salon ve tarihte gireceği bilgisi "Sınava Giriş Belgesinde " yer almaktadır.

2013-2014 AÖF Bahar Dönemi Uygulama Takvimi:

  • Kayıt Yenileme Tarihi: 24 Şubat – 07 Mart 2014
  • Ara Sınav Tarihi: 19 – 20 Nisan 2014
  • Dönem Sonu Sınav Tarihi: 07 – 08 Haziran 2014

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk