YGS Sınavına Girecek Adaylar İçin Kamu Spotu

YGS Sınavı Hakkında İpuçları, Bilgilendirici Videolar

 

 

03.03.2015 tarihli "2015-Yükseköğretime Geçiş Sınavı (2015-YGS): Kamu Spotu" adlı ÖSYM duyurusunda adayları bilgilendirici videolar paylaşılmıştır. Duyuru aşağıdaki gibi yayınlanmıştır:

15 Mart 2015 tarihinde yapılacak olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (2015-YGS) için; sınav öncesi ve sınav uygulamasına ilişkin bazı konularda sınava girecek adaylarımızı bilgilendirmek amacıyla Merkezimiz tarafından kamu spotu hazırlanmıştır. 2015 YGS Kamu Spotu Videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk