2015 TUS(Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı )

2015 DUS(Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı) 

Sonbahar Dönemi Sınavları Temel Soru Kitapçığının % 10'unun Yayınlanması ve Görüntülenmesi

 

2015 Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) Sonbahar Dönemi: Temel Soru Kitapçığının Görüntülenmesi. 2015 Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (DUS) : Temel Soru Kitapçığının Görüntülenmesi. 2015 TUS (tıpta uzmanlık sınavı) soru ve cevapları (%10), 2015 DUS (diş hekimliği uzmanlık sınavı) soru ve cevapları (%10). TUS sınavı sonbahar dönemi test kitapçığının yayınlanması, DUS sınavı sonbahar dönemi test kitapçığının yayınlanması... Temel Tıp Bilimleri Testi (TTBT), Klinik Tıp Bilimleri Testi (KTBT), 2015-DUS Soru Kitapçığı ...

 

20 Eylül 2015 tarihinde yapılan 2015-TUS (Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı) ve 2015-DUS (Diş Hekimliğinde Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı) Sonbahar Dönemi sınavlarının Temel Soru Kitapçıklarının %10'u adayların erişimine açıldı. ÖSYM tarafından yapılan 20 Eylül 2015 tarihli duyuruları aşağıdaki gibi yer almıştır:

2015-TUS Sonbahar Dönemi Sınavının Temel Soru Kitapçığı, sınava başvuran adayların sınav sorularını inceleyebilmeleri amacıyla ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sistemi üzerinden erişime açılmıştır. Sınava başvuran adaylar, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr İnternet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile sorulara erişebileceklerdir. Sorular, Temel Soru Kitapçığı dizilimindedir.

2015-DUS Sınavının Temel Soru Kitapçığı, sınava başvuran adayların sınav sorularını inceleyebilmeleri amacıyla ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sistemi üzerinden erişime açılmıştır. Sınava başvuran adaylar, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr İnternet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile sorulara erişebileceklerdir. Sorular, Temel Soru Kitapçığı dizilimindedir.

 

2015-TIPTA UZMANLIK EĞİTİMİ GİRİŞ SINAVI (TUS) (Sonbahar Dönemi) TEMEL TIP BİLİMLERİ TESTİ
(12 Soru-Cevap)

2015-TIPTA UZMANLIK EĞİTİMİ GİRİŞ SINAVI (TUS) (Sonbahar Dönemi) KLİNİK TIP BİLİMLERİ TESTİ
(12 Soru-Cevap)

2015-DİŞ HEKİMLİĞİNDE UZMANLIK EĞİTİMİ GİRİŞ SINAVI (DUS) (Sonbahar Dönemi) BİLİM SINAVI
(12 Soru-Cevap)

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk