Milli Eğitim Bakanlığı(MEB)TEOG Ortak Sınavlar

Veliler, Öğretmenler, Oğrenciler ve Tercih Danışmanları İçin

Eğitici Sunumlar Yayınladı

 

TEOG Ortak Sınavlar Veli, Öğretmen, Oğrenci ve Danışmanlar için Eğitici Sunumlar, TEOG kılavuzları yayına hazırlandı. TEOG ortak sınavlar hakkında eğitici sunuları, TEOG kılavuzlarını inceleyin. MEB tarafından TEOG kapsamında eğitici dökümanlar hazırlandı. T.C. Millî Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, TEOG eğitim amaçlı sunular. Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi (TEOG) hakkında veli, öğretmen, öğrenci ve tercih danışmanları için sunular ve TEOG kılavuzları...

 

T.C. Millî Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü,  Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi (TEOG) hakkında veliler, öğretmenler, öğrenciler ve tercih danışmanları için eğitici sunular yayınladı. Böylece TEOG kapsamında akıllarda soru işareti kalmaması adına veli, öğretmen, öğrenci ve tercih danışmanları için eğitici sunulardan faydalaması amaçlanmıştır. Dört ayrı kategoride yayınlanan bu kılavuzlara aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz:

TEOG Ortak Sınavlar, Veliler için Eğitici Sunu (TEOG Kılavuzu) İndir...

TEOG Ortak Sınavlar, Öğretmenler için Eğitici Sunu (TEOG Kılavuzu) İndir...

TEOG Ortak Sınavlar, Öğrenciler için Eğitici Sunu (TEOG Kılavuzu) İndir...

TEOG Ortak Sınavlar, Tercih Danışmanları, Rehber Öğr. için Eğitici Sunu (TEOG Kılavuzu) İndir...

 

 

 

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk