ÖSYM 2015 YILI SINAV TAKVİMİ BELİRLENDİ

 

2015 yılı sınav tarihleri. ÖSYM 2015 yılı sınav takvimi. Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) 2015 yılında yapılacak sınavların tarihlerini açıkladı. 2015 yılı ÖSYM sınav takvimi açıklandı

 

25 Ağustos 2014 tarihili ÖSYM duyurusunda 2015 Eğitim yılı için sınav takvimi açıklandı. Yapılan duyuruda 2015 sınav takviminde yer alan sınav tarihleri dışında, başvuru ve tercih zamanları da ÖSYM'nin sitesinde yapılacak olan duyurularla açıklanacaktır.

ÖSYM 2015 Sınav Takviminin belirlenmesinde, Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) ve Lisans Yerleştirme Sınavlarına (LYS) öncelik verilmiştir.

ÖSYM-2015 Sınav Takvimini Buradan İndirebilirsiniz...

 

2015 ÖSYM Sınav Takvimini Aşağıdan da İnceleyebilirsiniz:

ösym 2015 sınav takvimiösym 2015 sınav takvimi

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk