ÖSYM, 2015 Lisans Yerleştirme Sınavları

(LYS, LYS1, LYS2, LYS3, LYS4, LYS5) Sonuçlarını Açıkladı

 

Üniversite Sınavı Sonuçları ÖSYM web sitesinde... ÖSYM 2015 Lisans Yerleştirme Sınavları sonuçlarını öğren. LYS, LYS1, LYS2, LYS3, LYS4, LYS5 sınav sonuçlarını sorgula. Lisans Yerleştirme Sınavlarından kaç puan aldınız, hemen öğrenin. 2015-LYS sınavları sonucunda başarı sıranızı ve puanlarınızı öğrenin...

 

13 Haziran 2015 Cumartesi günü yapılan LYS4 (Tarih, Coğrafya-2 ve Felsefe Grubu testi), 14 Haziran 2015 Pazar günü yapılan LYS1(Matematik ve Geometri Testi), LYS5 (Yabancı Dil: Almanca, İngilizce ve Fransızca Testi), 20 Haziran 2015 Cumartesi günü yapılan LYS2 (Fen Bilimleri; Fizik, Kimya ve Biyoloji Testi) ile 21 Haziran 2015 Pazar günü yapılan LYS3 (Türk Dili ve Edebiyatı Testi ve Coğrafya-1 Testi) sınavlarının sonuçları ÖSYM'nin web sitesinde yayınlandı.

Sınav Sonucunuzu Öğrenmek için aşağıdaki linki tıklayınız:

2015 LYS Sınavları Sonuçları

 

SONUÇLARINIZA NERELERİ KAZANABİLİRSİNİZ, PUANINIZ HANGİ BÖLÜME YETİYOR, ŞİMDİ SIRA TERCİHLERDE...

 

TERCİHLERİNİZİ 2015 KILAVUZUNA GÖRE GÜNCELLENMİŞ TERCİH ROBOTUMUZDA YAPIN...

 

tercih robotu, genç tercih, taban puanlar, başarı sıraları, kontenjanlar

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk