KYK Yurt Ek Kontenjan Başvuru Sonuçları Açıklandı

 

Kredi ve Yurtlar Kurumu Ek Yerleştirme Ek Kontenjan Yurt Başvuruları. KYK Ek Yerleştirme ve Ek Kontenjan yurt başvuru sonuçlarını öğren. 2014–2015 öğretim yılında ösym, ara sınıf, özel yetenek, yüksek lisans, doktora, yatay-dikey geçiş, artık yıl ve ek yerleştirme öğrencilerinin müracaatı sonucunda yurtlara kayıt hakkı kazananlar. 2014 Ek Yerleştirme öğrencilerinin KYK yurt başvuru sonuçlarını öğren.

 

2014–2015 öğretim yılında ÖSYM, ara sınıf, özel yetenek, yüksek lisans, doktora, yatay-dikey geçiş, artık yıl ve ek yerleştirme öğrencilerinin müracaatı sonucunda yurtlara kayıt hakkı kazananlar belli oldu.

T.C. Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğünce yapılan http://www.kyk.gov.tr/kyk/html/index.html bağlantısındaki duyuruda 2014 Ek Yerleştirme öğrencilerinin başvuruları neticesinde KYK Yurt başvuru sonuçları açıklanmıştır.

Yurt için başvuran öğrenciler KYK başvuru sonuçlarını aşağıdaki linkten öğrenebilirler;

2014–2015 öğretim yılında ösym, ara sınıf, özel yetenek, yüksek lisans, doktora, yatay-dikey geçiş, artık yıl ve ek yerleştirme öğrencilerinin müracaatı sonucunda yurtlara kayıt hakkı kazananlar.  

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk