2014-KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT) Sınavı Sonuçları

2014-KPSS DHBT Sınavı Soru-Cevapları

 

KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi Sınavı sonuçları. 2014 KPSS Din Hizmetleri Sınavı sonucunu öğren. 2014 DHBT sınavı sonuçları açıklandı. KPSS DHBT sınav sonucunu sorgulama. 2014 KPSS DHBT sınavı sonucunu nasıl öğrenirim?

 

ÖSYM Başkanlığının 28 Ekim 2014 tarihli " 2014 Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT): Sınav Sonuçlarının Açıklanması" adlı duyurusunu sizlere sunuyoruz;

18 Ekim 2014 tarihinde yapılan 2014 Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT) Sınavının  değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır.

Sınav sonuçları 28 Ekim 2014 tarihinde saat 13:00’den itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır.

Adaylar sınav sonuçlarını belirtilen İnternet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Sınav Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Sınav sonuçlarına ilişkin sayısal bilgilere ve sınav sorularının %10’undan oluşturulan Temel Soru Kitapçıklarına aşağıdaki bağlantılardan erişilebilecektir.

2014 KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT) Sınavı Sonucunu Öğren...

2014 KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT) Sınavı Sayısal Veriler...

2014 KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT) Sınavı Lisans Testi Soru-Cevapları (%10)...

2014 KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT) Sınavı Önlisans Testi Soru-Cevapları (%10)...

2014 KPSS Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT) Sınavı Ortaöğretim(Lise) Testi Soru-Cevapları (%10)...

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk