2014 KPSS Ortaöğretim(Lise)/Önlisans Sınavı Sonuçları Belli Oldu

 

2014-KPSS ortaöğretim/önlisans sınavı sonuçları açıklandı. KPSS 2014 önlisans sınavı sonucunu öğrenme. 2014 KPSS önlisans/lise sınavı sonucunu sorgulama.2014 KPSS sınav sonucunu nasıl öğrenirim? KPSS ortaöğretim(lise) sınavı sonuçları. KPSS 2014 sınav sonuçları nereden öğrenirim? 2014 KPSS sınavı sonucunu öğrenme sistemi.

 

ÖSYM web sitesinde 17 Ekim 2014 tarihli "2014-Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Ortaöğretim/Ön Lisans: Sınav Sonuçlarının Açıklanması" adlı duyurusunda;

27-28 Eylül 2014 tarihlerinde yapılan 2014 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Ortaöğretim/Ön Lisans Sınavlarının değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır.

Sınav sonuçları 17 Ekim 2014 tarihinde saat 17.30'dan itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr İnternet adresinden açıklanacaktır. Adaylar sınav sonuçlarını belirtilen İnternet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir.

Sınav Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir. Sınav sonuçlarına ilişkin sayısal bilgilere ve sınav sorularının %10'undan oluşturulan Temel Soru Kitapçıklarına aşağıdaki bağlantılardan erişilebilecektir. 

2014-KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı) Ortaöğretim / Önlisans Sonuçlarını Öğren...

2014-KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı) Sayısal Veriler...

2014-KPSS Ortaöğretim(Lise) Düzeyi Genel Yetenek/Genel Kültür Testi Soru-Cevapları (%10)...

2014-KPSS Önlisans Düzeyi Genel Yetenek/Genel Kültür Testi Soru-Cevapları (%10)...

 

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk