EKPSS 2014 (ENGELLİ KAMU PERSONELİ SEÇME SINAVI) SONUÇLARI BELLİ OLDU

 

EKPSS sınav sonucu sorgulama. EKPSS sınavının sonuçlarını öğrenme. EKPSS sınavı sonuçları sorgulaması. Engelli KPSS Sınav sonucu nedir? EKPSS 2014 (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı) Sonucunu Öğrenme ve Sorgulama. EKPSS 2014 Sınav Sonuçları

 

27.04.2014 tarihinde ÖSYM(Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi) tarafından gerçekleştirilen EKPSS 2014 (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı) sonuçları bugün ÖSYM web sitesinde (http://www.osym.gov.tr/) açıklandı. EKPSS sınavına giren adayların, sınav sonuçlarını ÖSYM(Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi) sitesinin https://sonuc.osym.gov.tr/ bağlantısından, TC Kimlik Numarası / YU Numarası ve Aday şifrenizle öğrenebilirsiniz.

EKPSS 2014 sınavının sonuçlarını öğrenmek için adaylar T.C. Kimlik numarası (veya YU numarası) ve şifreleri ile aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirler:
EKPSS 2014 SINAVI SONUCUNU ÖĞREN

YU Numarası Nedir? T.C. Kimlik Numarası olmayan adayların ÖSYM tarafından düzenlenen herhangi bir sınava başvurabilmeleri için sahip olmaları gereken üyelik numarasıdır.

09.05.2014

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk