2015-ÖSYS Başvuru Bilgilendirme Kitapçığı (YGS Başvuruları)
ÖSYS Aday El Rehberi
ÖSYS Bilgilendirme Kamu Spotu-Videoları

 

2015-ÖSYS Başvuru Bilgilendirme Kitapçığı (YGS Başvuruları) ÖSYS Aday El Rehberi ÖSYS Bilgilendirme Kamu Spotu-Videoları. 2015 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (2015-ÖSYS): Başvurulara İlişkin Adayları Bilgilendirme. ÖSYS YGS sınavı başvuru tarihleri. 2015 yılı YGS ve LYS sınav tarihleri ne zaman? ÖSYS sınav takvimi posteri. ÖSYS Sınav bilgilendirme, YGS başvuruları, başvuru kılavuzu, ÖSYS aday el rehberi ve başvuru kitapçığı.

 

ÖSYM'nin 22 Aralık 2014 tarihli " 2015 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (2015-ÖSYS): Başvurulara İlişkin Adayları Bilgilendirme" duyurusunda;
15 Mart 2015 tarihinde yapılacak olan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (2015-YGS) ve sınavsız geçiş için başvurularının alınmasına yönelik kamuoyunu bilgilendirme amacıyla Başkanlığımız tarafından Aday El Rehberi, Sınav Takvimi Posteri ve bir kamu spotu hazırlanmıştır. 

Aşağıda ÖSYS Sınav Bilgilendirme ve Başvurularla ilgili linkler mevcuttur:

2015-ÖSYS Aday El Rehberi (ÖSYS Aday Kitapçığı)

2015-ÖSYS Sınav Takvimi (YGS ve LYS Sınav Tarihleri)

2015-ÖSYS Sınav Bilgilendirme Kamu Spotu Videoları

ygs ve lys 2015 sınav takvimi

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk