Görme ve İşitme Engelli Adayların 2015-ÖSYS Kılavuzu Yayınlandı

 

2015 ÖSYS Kılavuzu. 2015 ÖSYS görme ve işitme engelli adaylar için kılavuz. YGS Başvuru kılavuzu. Görme ve İşitme Engelli adaylar için YGS sınav başvuru kılavuzu yayında. Görme ve İşitme Engelli Adaylar için 2015 ÖSYS kılavuzu hazırlandı.

 

T.C. Ölçme , Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) web sitesinde, "2015 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) : Görme ve İşitme Engelli Adayların 2015-ÖSYS Kılavuzuna Erişimi" duyurusunda;

2015 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemine (ÖSYS) başvuru işlemleri, 5-19 Ocak 2015 tarihleri arasında yapılacaktır. 2015 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) Kılavuzunun, görme ve işitme engelli ÖSYS adayları için sesli ve görüntülü olarak hazırlanması tamamlanmıştır.

Kılavuz, uzman kişiler tarafından, görme engelli adaylar için sesli, işitme engelli adaylar için işaret dilinde video görüntüsü olarak hazırlanmıştır. Adaylar, bu kılavuzlara aşağıdaki bağlantılardan erişebileceklerdir. 

Görme Engelli Adaylar İçin 2015 ÖSYS Kılavuzunu Başlıklara Göre Dinle...

Görme Engelli Adaylar İçin 2015 ÖSYS Kılavuzunu İndir...

İşitme Engelli Adaylar İçin 2015 ÖSYS Kılavuzunu Başlıklara Göre İşaret Dilinde İzle...

İşitme Engelli Adaylar İçin 2015 ÖSYS Kılavuzunu İndir...

 

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk