2015-DGS Sınav Sonuçları Açıklandı

2015-DGS Sayısal Bilgiler | 2015-DGS(Dikey Geçiş Sınavı) Kılavuzu

 

2015-DGS (Dikey Geçiş Sınavı) Sınav Sonuçları Açıklandı 2015-DGS Sınavında elde edilen sayısal bilgiler.2015-DGS (Dikey Geçiş Sınavı) Kılavuzu. DGS sınav sonucunu öğren. Dikey geçiş sınavı (DGS-2015) sonucunu sorgula. Merkezi Yerleştirme İle Dikey Geçiş Yapılacak Yükseköğretim Lisans Programları, Ön Lisans Mezuniyet Alanlarına Göre Dikey Geçiş Yapılabilecek Lisans Programları...

 

26 Temmuz 2015 tarihinde yapılan 2015 Dikey Geçiş Sınavının (DGS) değerlendirme işlemleri tamamlandığı ÖSYM web sitesinde, 04 Ağustos 2015 tarihli "2015 Dikey Geçiş Sınavı (2015-DGS): Sınav Sonuçlarının Açıklanması" adlı duyuru ile açıklandı.

Sınav sonuçları, 4 Ağustos 2015 tarihinde saat 17:00’den itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanmaya başlandı. Adaylar sınav sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Sınav Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

2015-DGS (Dikey Geçiş Sınavı) Sonucunu Sorgula, DGS Sonucunu Öğren...

 

2015 Dikey Geçiş Sınavı Sonuçlarına İlişkin Sayısal Bilgiler aşağıdaki gibi ortaya çıkmıştır:

2015 dgs sınav sonucu sayısal bilgiler

 

2015 DGS Kılavuzu ile İlgili Aşağıdaki Linklere Göz Atmayı Unutmayın:

 

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk