2015-ALS Askeri Liselere ve Bando Astsubay Hazırlama Okuluna

Öğrencileri Seçme Sınavına Başvurular Başladı

 

Askeri Liseler Sınavına (2015-ALS) başvurular ne zaman? 2015 Bando Astsubay Hazırlama okullarına seçme sınavı ne zaman? Askeri Liselere girmek isteyen adaylar için yapılacak olan ALS (Askeri Lise Sınavı) başvuru tarihleri ÖSYM tarafından açıklandı. 2015-ALS Askeri Liselere ve Bando Astsubay Hazırlama Okuluna Öğrencileri Seçme Sınavına girecek adaylar için Başvurular Başladı.

 

19 Nisan 2015 tarihinde uygulanacak olan 2015-Türk Silahlı Kuvvetleri Askeri Liseler ile Bando Astsubay Hazırlama Okulunda Öğrenim Görecek Öğrencileri Seçme Sınavı (2015-ALS) başvurular 19 Şubat – 05 Mart 2015 tarihleri arasında yapılacaktır. Adaylar, başvuru işlemini yaptıktan sonra başvuru süresi içinde sınav ücretini ödeyerek başvurularını tamamlayacaklardır.  

Başvuru hizmetlerinden 3 TL ücret alınacaktır. 2015-ALS (Askeri Liseler ile Bando Astsubay Hazırlama Okulunda Öğrenim Görecek Öğrencileri Seçme Sınavı) sınav ücreti ise 50 TL olarak belirlendi.

2015 ALS Askeri Liseler ile Bando Astsubay Hazırlama Okuluna Öğrencileri Seçme Sınavı Kılavuzu...

2015 ALS Askeri Liseler ile Bando Astsubay Hazırlama Okulu Sınavı Başvuru Formu...

2015 ALS Askeri Liseler ile Bando Astsubay Hazırlama Okulu Sınavı ÖSYM Başvuru Merkezleri...

ASKERİ OKULLARA, ASKERİ LİSELERE, ASTSUBAY HAZIRLAMA OKULLARINA BAŞVURU, ASKERİ MESLEK YÜKSEKOKULLARI, KARA HARP OKULU, DENİZ HARP OKULU, HAVA HARP OKULU, KARA ASTSUBAY MESLEK YÜKSEKOKULU , DENİZ ASTSUBAY MESLEK YÜKSEKOKULU , HAVA ASTSUBAY MESLEK YÜKSEKOKULU VE JANDARMA ASTSUBAY MESLEK YÜKSEKOKULU konularında daha ayrıntılı bilgiler için sitemizin Askeri Okullara Başvuru linkinden edinebilirsiniz...

 

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk