2014 PEDAGOJİK FORMASYON YERLEŞTİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI

 

2014 Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı. Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı: Yerleştirme Sonuçları. Pedagojik Formasyon 2014 yterleştirme sonuçları. 2014 Pedagojik Formasyon sonuç sorgulama. Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı sonuçları öğrenme.

 

ÖSYM'NİN 19 Haziran 2014 tarihli Duyurusu:
2014 Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı: Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması

ÖSYM BAŞKANLIĞI tarafından yapılan duyuruya göre, Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programına katılacak adayların (2014 yılında üniversiteler bünyesinde açılacak olan) yerleştirme işlemi tamamlanmıştır.

Sonuçlar, 19 Haziran 2014 günü saat 16.00'dan itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır. Adaylar sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Yerleştirme işlemine ait Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir. Programlara yerleşen adayları gösteren fotoğraflı yerleştirme sonuçları, adayların yerleştirildikleri programların bağlı olduğu üniversite rektörlüklerine ÖSYM tarafından elektronik ortamda gönderilecektir.

Kayıtlar, Üniversiteler tarafından 23-27 Haziran 2014 tarihleri arasında yapılacaktır.

2014 Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programlarına Yerleştirme Sonuçları

19.07.2014 | 08:00

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk