2014-YGS sınav soruları ve cevapları... 2014-YGS sorularının bir kısmı yayınlandı. 2014-YGS soru ve cevapları nelerdir? ÖSYM Yükseköğretime Geçiş Sınavı Sorularının ve Cevaplarının % 20'sini yayınladı.

23 Mart 2014 Pazar günü yapılan ÖSYM 2014-YGS (Yükseköğretime Geçiş Sınavı) sorularının ve cevaplarının yer aldığı test kitapçığının %20'si ÖSYM (Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi) tarafından yayına verildi. Üniversiteye girecek adaylar, ÖSYM'nin yayınladığı ve 2014-YGS sınavı soru ve cevaplarının %20'sini içerene test kitapçığını inceleyebilirler.

2014-YGS sınav soru ve cevaplarının %20'sine aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz...

ÖSYM 2014-YGS SORU/CEVAPLAR TEMEL SORU KİTAPÇIĞI (%20)

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk