2014 TUS Sınavı Sonbahar Dönemi Sonuçları Belli Oldu

 

TUS (Tıpta Uzmanlık Sınavı) 2014 Sonbahar Dönemi Sonuçları Açıklandı. 2014 TUS Sınavı Sonbahar Sonuçlarını Öğrenmek. TUS Uzmanlık sınavı sonbahar dönemi sonuç sorgulama. Tıpta Uzmanlık Sınavı (2014-TUS) Sonuçlarını nasıl öğrenebiliriz? TUS 2014 sınavını kazanan adayları öğrenme, TUS sınav sonucunu öğrenme. 2014 Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı Sonbahar Dönemi Sonuçları, TUS Temel Tıp Bilimleri ve TUS Klinik Tıp Bilimleri testi soru ve cevapları...

 

25 Eylül 2014 tarihli ÖSYM'nin "2014 Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) Sonbahar Dönemi: Sınav Sonuçlarının Açıklanması" duyurusuna göre 14 Eylül 2014 tarihinde yapılan 2014-TUS Sonbahar Dönemi Sınavının değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır. Sınav sonuçları 25 Eylül 2014 tarihinde saat 14:00'den itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır.

Adaylar sınav sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Sınav Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir. Sınav sonuçlarına ilişkin sayısal bilgilere ve sınav sorularının %10'undan oluşturulan Temel Soru Kitapçıklarına aşağıdaki bağlantılardan erişilebilecektir.

2014 TUS (Tıpta Uzmanlık Sınavı) Sonbahar Dönemi Sonuçlarını Öğren...

2014 TUS (Tıpta Uzmanlık Sınavı) Sonbahar Dönemi Sayısal Veriler...

2014 TUS (Tıpta Uzmanlık Sınavı) Temel Tıp Bilimleri Tesi Soru ve Cevapları (%10'u)...

2014 TUS (Tıpta Uzmanlık Sınavı) Klinik Tıp Bilimleri Tesi Soru ve Cevapları (%10'u)...

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk