Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruda 2014 Şubat Öğretmen Ataması ve Başvuruda; ilk atama, açıktan ve kurumlararası yeniden atamada, milli sporcuların ataması ile ilgili olarak ihtiyaç bulunan Başvuruya Esas Olacak Taban Puan ve Kontenjan Listesindeki 105 alanda 10.000 öğretmen ataması yapılacağı belirtildi.

Başbakan Recep Tayip ERDOĞAN yaptığı açıklamada, şimdiye kadar 400 bin öğretmen atadıklarını ve halen 126 bin öğretmen açığının olduğunu bunun da 4-5 yıl içerisinde kapanacağını vurguladı

2014 Şubat Öğretmen Ataması, 2014 Şubat Öğretmenlik Başvuruları; ilk atama, açıktan ve kurumlararası yeniden atamada, milli sporcuların ataması ile ilgili duyurunun tam metnini aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

2014 Şubat Öğretmen Ataması ve 2014 Şubat Öğretmenlik Başvuruları

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk