2014 YILI YURT BAŞVURU SONUÇLARI BELLİ OLDU

 

 

YÜKSEK ÖĞRENİM KREDİ VE YURTLAR KURUMU. KYK Yurt Başvurusu sonuçları açıklandı. Kredi ve Yurtlar Kurumu Yurt Başvurusu Sonuç Öğrenme. Yurt Başvuru Sonuçları Sorgulama

 

Kredi ve Yurtlar Kurumu'na (KYK) ait yurtlarda barınmak isteyen öğrenciler için yurt başvuru sonuçları açıklandı.

11 Ağustos 2014 tarihine kadar devam eden Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Yurt başvuru sonuçları www.kyk.gov.tr sitesinden açıklandı.

Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Yurt Başvuru Sonucunu Öğren

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk