2014 LYS SONUÇLARI, YGS VE YERLEŞTİRME PUANLARI

 

LYS 2014 Sonuçları. 2014 LYS Sınavı sonuçlarını sorgulama. Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS 2014) Yerleştirme Puanları.LYS 2014 sınav sonucunu öğrenme.

 

14-15 Haziran ile 21-22 Haziran 2014 tarihlerinde yapılan LYS-1,LYS-2,LYS-3,LYS-4,LYS-5 sınavlarının sonuçları ÖSYM'nin web sitesinde yayınlandı. Merakla beklenen Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS 2014) sonuçlarını https://sonuc.osym.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz. 28 Haziran 2014 Saat 01:30 'da açıklanan 2014 LYS sınavı sonuçlarını öğrenmek isteyen adaylar TC Kimlik No./ YU numaraları ve aday şifreleri ile sisteme girerek LYS sınavı ve YGS yerleştirme puanlarını da dahil olmak üzere bilgi alabilirler.

Sonuçlar İçin Aşağıdaki Linki Kullanabilirsiniz:

2014-LYS Sonuçları (YGS ve Yerleştirme Puanları Dahil)

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk