Teknik Öğretmenlerin Mühendislik İçin Tamamlama Tercihleri Başlıyor

 

Teknik Öğretmenlerin Mühendislik Tamamlama Tercihleri Başadı. Mühendislik tamamlama sınavı için tercih işlemleri. Teknik öğretmen mühendislik tamamlama programı. Teknik öğretmen mühendislik tamamlama programı giriş sınavı yerleştirme tercihleri. Mühendislik tamamlama programı giriş sınavı yerleştirme sonuçlarına göre tercih işlemleri. Teknik öğretmen mühendislik tamamlama tercihleri ne zaman?

 

ÖSYM, 19 Temmuz 2014 tarihinde yapılan 2014 Teknik Öğretmenler için Mühendislik Tamamlama Programları Giriş Sınavı (2014-Mühendislik Tamamlama) sonuçlarına göre yerleştirmelerde kullanılacak olan tercih işlemleri 02 Ekim 2014 - 10 Ekim 2014 tarihleri aralığında https://ais.osym.gov.tr/ web adresinden yapılabilecek.

ÖSYM'nin web sitesinden yapılan "2014 Teknik Öğretmenler İçin Mühendislik Tamamlama Programları Yerleştirme" duyuru aşağıdaki gibi devam etmektedir:

Tercih bildirimi aşamasında ÖSYM Aday İşlemleri Sisteminde yer alan eğitim bilgileri alanlarında değişiklik yapmak isteyen veya eksik eğitim bilgilerini düzeltmek isteyen adayların 2-10 Ekim 2014 tarihleri arasında (resmi iş gününde ve resmi iş saatleri arasında) ÖSYM Sınav Koordinatörlüklerine (ÖSYM Sınav Koordinatörlüklerinin adresi ÖSYM’nin İnternet sayfasında yer almaktadır.) bu bilgilerini düzeltmek için başvurmaları gerekmektedir. Eğitim bilgilerinde yapılacak tüm işlemler resmî belgeye dayalı yapılır. Eğitim bilgileri eksik veya hatalı olan adayların bu bilgileri, ÖSYM Sınav Koordinatörlüğü görevlisi tarafından belgeye dayalı olarak eğitim bilgilerini gösterir resmî belgeleri ile (diploma, mezuniyet belgesi vb. belgenin onaylı bir örneği) kontrol edilerek alınacaktır.

2014 Teknik Öğretmenler İçin Mühendislik Tamamlama Programları Yerleştirme Tercihi Yap...

2014 Teknik Öğretmenler İçin Mühendislik Tamamlama Programları Tercih Kılavuzu İndir...

Genç Tercih © 2012. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.

Sitemiz kullanıcılara güncel bilgileri basit ve pratik bir şekilde ve hiç bir koşul getirmeden ve ücret talep etmeden sunmak için hizmet vermektedir. Bu sitede (www.genctercih.com) verilen tüm bilgiler, dokümanlar ve haberlerin azda olsa eksik, yanlış, öznel ve / veya güncel olmama ihtimalleri vardır. Siteyi kullanan herkesin bu durumların farkında olması ve nihai kararlarını verip işlemlerini yaparken bu durumu göz önünde bulundurmaları önemle rica olunur. Kullanıcı ve adayların nihai kararlarında ve işlemlerinde YÖK, ÖSYM, MEB vb. resmi kurumların kaynaklarından ilk elden faydalanmaları ve bilgileri kontrol etmeleri tavsiye olunur. Site doğabilecek yanlış anlamalardan ve yanlışlıklardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Site tüm kullanıcıların bu uyarıları okumuş olduklarını kabul eder.

MEVLANA ÇAKIRAL, televizyon kıskacında çocuk